Yasemin Sungur’dan Bire Bir Destek Al

nwdn_file_temp_1605406916634
15
Kas

Bire Bir DESTEK almak için (mekânsal ve zamansal özgürlük ile)
DOĞRU zaman

  • Gelişime liderlik ediyorum…
  • Eğitim, danışmanlık, koçluk ve mentorluk alabilirsin.
  • Dünyanın her yerinden katılabilirsin, şu anda 17 ülkeden gelişime gönül verenlerle çalışıyoruz.
  • Harekete geçmek, hayatını gözden geçirmek, hayatın anlamını seçmek, kariyer süreçlerini planlamak, hedefe odaklanmak, kendine iyi gelmek, liderlik ve iletişim becerini geliştirmek başlıca konularımız…
  • Süreci birlikte belirleyelim.
  • İhtiyaçlarını biliyorsan konuyu seç ve bana yaz lütfen. Ya da düşüncelerini yaz konuyu birlikte belirleyelim.

Dünya değişiyor, biz değişiyoruz. Online geçirdiğimiz zaman daha çok arttı. Mekansal sınırları kaldırıyor online olmak. Gökyüzünde sınırlar yok. Bu nedenle son dönemde online çalışma yapıyoruz.

Zaman planını birlikte yapalım. Her neredeysek oradan ulaşalım birbirimize.

Liderlik, Başarı, Denge, İletişim, Kariyer, Markalaşma ve benzeri konularda düşlerimizi hayatımıza geçirmek için birlikte çalışalım.

Bire Bir DESTEK çalışmamız bireylerin sahip oldukları yetenekleri üst düzeyde kullanmayı ve olumlu niteliklerini deneyimleyerek kişisel yaşam kalitelerini istedikleri düzeye çıkarmanın hedeflendiği bir süreçtir.

Yapacağımız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Bireyin gelişmesine, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış öğrenmesine, kendisi için koyduğu hedeflere ulaşmasına destek olmak hedeflenir.

Başarı, bireysel olarak da hedeflere ulaşmak için heyecan yaratan bir kelime. Her bireyin başarı beklentisi de başarıya ulaşmak için seçtiği nedenleri ve değerleri de farklı…

Bir disiplin ve sistemli çalışma ile ilerleyen, kişiyi harekete geçiren ve kişinin kısa sürede tek başına çözüm bulamadığı konularda hızla yolculuk yapmasını sağlar.

Koçluğu kişiyi hızla harekete geçiren bir araç olduğu için özellikle çok seviyorum. Yolun başında ve işin başında pek çok kişi ile çalışıyorum.  Kaynakları fark ettirip, en iyi şekilde kullanmak için adım attırmak ve bir amaca hizmet eden hayal ve hedeflerimize tutkuyla bağlanmayı sağlamak için koçluk aracını kullanıyorum.Yıllar geçiyor, her şey değişiyor. Bugün artık sadece çalışıyor olmak anlamını yitirirken, iş hayatı ve bireysel gelişimin ayrılmaz iki parça haline geldiği bir dönem yaşanıyor.

Bu iki alan üzerinde çalışmalarını sürdürüyor; her şeyin başlangıcında farkındalık olduğu için ‘koçluk’, kurumsal ve bireysel gelişimde doğru iletişim kurabilmek önemli olduğu için ‘eğitmenlik’, deneyimlerimi paylaşmak için “danışmanlık’ ve ‘mentorluk’ yapıyorum.

Bu yolculukta öğrencilerden başlayarak yolun başında, işin başında her yaştan birey ile hedeflere ulaşmak için #gelişimdeyiz

Gelişim için hizmet etmeyi ve deneyimlerimi, bilgimi paylaşmayı seçtim.  İnanıyorum “Bilgi paylaştıkça çoğalır…”

Bire Bir Destek Almak için lütfen bana yazın…

ben@yaseminsungur.com

Yasemin Sungur

Gelişim Lideri

Kurs İçeriği

Zaman: 10 Hafta

Özel İçerik

0.0

0 Puanlama

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
590.00₺