Kendine İyi Gel

c4b634a3-9012-4831-aaa4-931102ea79b7
15
Kas

Kendine İYİ gel (ücretsiz, hediye eğitim) 

“sadece kendinle sen gel, bu seminerde  kendine İYİ gel kiti hazırla kendine İyi gelmek için 21 dakika hediye et kendine ve kendine İYİ gel…”

Bu program

  • aktif farkındalık,
  • bilinçli seçimler yapmak,
  • pozitif bakış açısı geliştirmek üzere, uygulamalar ile gerçekleşmektedir.

Her yaş için uygundur. Pozitif psikoloji bakış açısıyla, kinesiyoloji uygulamalarıyla yapılır. Deneyimsel farkındalık eylemleriyle, bilinçli düşünceyle, bireysel seçimlerle gerçekleştirilir.

#kendineİYİgel

“iyiyi düşün, güzeli düşle kendine İYİ gel bedensel, zihinsel, ruhsal farkındalıkla kendine İYİ gel düşünsel, duygusal, davranışsal eylemle kendine İYİ gel ben bana İYİ gelenleri anlatacak ve bildiğim örnekleri paylaşacağım, uygulamalar yapacağız sen kendine İYİ gel diye sen gel bir kendine bak, uygulamalar yapalım birlikte, bakalım sana neler İYİ gelecek… sadece kendinle sen gel, bu seminerde  kendine İYİ gel kiti hazırla kendine İyi gelmek için 21 dakika hediye et kendine ve kendine İYİ gel…”

Yasemin Sungur

Kurs İçeriği

Toplam Ders Sayısı:1 Ders Zaman: 10 Hafta
  • Kendine İyi Gel  0/1

    • Ders1.1

Eğitmen


O bir düşleyen, sohbetçi, kaşif. O bir gelişim lideri. O bir martı. Bu hayatın tutkulu bir öğrencisi ve seçip aldıkları, özünden kattıkları ile eğer sen izin verirsen bir rehber.

İşine duygularını karıştırır. Proje üretir. İştigal konusu insan. Kelimelerin peşinde koşar. İletişim, Liderlik, Kariyer, Deneyim, Paylaşım, Farkındalık ve Gelişim kelimelerine hayran; görünce dayanamaz.” dediler. Kendisini #HareketeGeçiren olarak tanımladılar.

0.0

0 Puanlama

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Hediye

Yasemin Sungur

Eğitim İçerikleri

  • 1 Video
  • 00:21:00