Site Sıra Takibi Nedir?

Site sıra takibi hemen hemen her websitesi sahibinin muthakkak ihtiyaç duyabileceği bir SEO aracı olarak kabul edilebilir. Anahtar kelime sıralama takibi; Ayrıca web sitesi sahibinin ne kadar görünür olduğunu, nerede eksik ya da nerede tamam olduğunu anlaması için olmazsa olmaz SEO araçlarındandır. Bu anlamda dijital sektördeki bulunabirlirlik derecesi iyileştirilebilir ve potansiyel müşteri ya da potansiyel okuyucuya ulaşmak kolaylaştırılabilir.

Fixerkit İle Site Sıra Takibi

Fixerkit ise bu anlamda en iyi ve en hızlı hizmeti sağlayabilen Türk girişimlerinden biridir. Ayrıca yerli fiyatlandırma ile son derece uygun fiyata, yüksek kalite standartlarına uygun hizmet verilmektedir. Küçük projeler ve büyük projeler için ayrı ayrı paket ve fiyatlandırma politikaları olan fixerkit.com günlük sıralama raporlandırmaları ile birçok web sitesi sahibinin proje genelindeki iş gücünü hafifletebilmektedir.

Ayrıca fixerkit tamamen ücretsiz olarak da sıralama takibi ve sosyal medya yönetimi hizmeti vermektektedir. 10 anahtar kelimeye kadar tamamen ücretsiz olarak sıralama takibi yapmanızı sağlayan basit arayüzü ve kusursuz sıralama geri dönüşleri ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Sosyal Medya Yönetiminde Kolaylık

Fixerkit.com sadece anahtar kelime sıralama takibi için değil, ayrıca sosyal medya hesaplarınızın otomatik olarak yönetilebilmesi için de hizmet verebilmektedir. Tarih, saat, içerik ve açıklama gibi tüm detaylar sisteme girildikten sonra; Otomatk olarak payaşılacak ve özellikle sosyal medya hesapları ile uzun vakit harcamak zorunda kalan yöneticilerin iş güçlerini hafifletecektir.

Tüm detaylı bilgi için fixerkit.com ‘a ücretsiz olarak üye olabilir ve ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *